İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

İŞKENCELER VE TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR. Rahatsız edici bir içerik +18

işkence,nazi,okült,vril,ortaçağ işkence,kil tablet,

Toplu işkenceler, toplu katliamlar büyünün ta kendisidir. Dünya dışı varlık ya da güçleri, bir amaç doğrultusunda harekete geçirmek için kullanılır.

İnsanlık tarihiyle ortaya çıkan, birbirinden korkunç işkence yöntemlerine, Antik uygarlıklarda, Ortaçağda ve ne yazık ki günümüzde de rastlanılmaktadır.

işkence 300x124 - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

  Kurbanın baş aşağı asılarak yapılan bir idam yöntemi.  Baş aşağı asılmanın amacı:  Kanın beyne daha hızlı akması, bilinçleri yerindeyken bir testereyle ikiye ayrılacak kurbanın acıyı daha fazla hissetmesiydi. Ayrıca baş aşağı asılmak ortaçağ ve öncesinde, kişinin aşağılanması için yapılırdı.

ÇUKUR CEZASI:

Kurban, bir kuyu ya da çukurun içine konulmadan evvel gayet iyi beslenirdi. Çukura elleri kolları bağlı olarak konulan kurban dışkısını buraya yapmak zorunda bırakılırdı. Zamanla dışkılarının içinde çürüyerek ölürdü.

Bir diğer yöntem Japonya’da uygulanırdı. Kurban ayaklarından bağlanır, baş aşağı sallandırılır ve bu halde bir çukura sokulurdu. Kulağının üstünde bir kesik açılır, damlayan kan bir süre sonra kurbanın bilincini kaybetmesine sebep olurdu.

Birkaç örneğini aşağıda göreceğiniz işkence yöntemleri, son derece vahşi ve insanlık dışıdır. Bu cezalandırma yöntemlerinde, suçlunun mu yoksa cezalandıranın mı daha cani olduğu sorusu ister istemez insanın aklına geliyor.

ters - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

ptru 300x220 - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

Petrus’un haça ters bağlanarak işkence görmesi.

mmsr 300x220 - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

Antik Mısır’da bir işkence yöntemi.

naz - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.naz2 - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

işkence,nazi,okült,vril,ortaçağ işkence,kil tablet,

  Negatif enerjinin had safhada olduğu bu işkence yöntemlerinin, halkın önünde yapılması negatif enerji alanının daha çok büyümesi ve tesir alanının daha fazla yayılmasına sebep olur. Bunu en çok nazi yapılanmasında görürüz.

Burada tek tek, insanlık dışı işkence yöntemlerini anlatmak değil niyetim. Suçlulara ya da rakiplere gözdağı vermek amacını da taşıyan bu işkence yöntemlerinin başka emellere nasıl hizmet ettiğini kısaca ifade etmek istiyorum.

Braunan am inn. Naziler’in komutanı Adolf Hitler’in doğduğu kasaba. Bu kasaba medyumları ve tekinsizliğiyle bilinen bir yer. Aslında Adolf Hitle daha çok genç yaştayken, medyumluk vasıflarına sahip biri olarak büyümüş burada. Kasaba, gizli öğretiler ve büyücülüğün merkezi.

Adolf Hitler, son anda kurtulduğu suikastlarla da, önsezilerinin güçlü olduğunu ispat etmiştir. Kendisine düzenlenen 7 suikastın her birinden kurtulmayı başarmıştır.

Birinci dünya savaşında 40 aydan fazla muharebe alanında kalmış ve en korkunç çarpışmalardan sağ çıkmıştı.  Savaş alanında bir siperde yemek yerken, içine doğmuş gibi oradan kalkıp başka bir yere geçmiştir. Bir süre sonra az evvel oturduğu sipere bomba düşmüştür.

Konuyla ilgili birçok kaynak bulmanız mümkün. Benim anlatmak istediğim şu:

işkence,nazi,okült,vril,ortaçağ işkence,kil tablet,

Sadece Naziler değil elbette, çok daha eski ve kadim uygarlıklarda da ve dahası şimdide uygulanan metotlar vardır. İnsan enerjilerini, özelliklede topluluk halindeki insanların enerjilerini kullanarak, büyü yapmak yahut dünya ötesi bazı varlıkları yardıma çağırmak.

 Toplu işkenceler, toplu katliamlar büyünün ta kendisidir. Dünya dışı varlık ya da güçleri, bir amaç doğrultusunda harekete geçirmek için kullanılır.

  Örnek: 2.

Dünya savaşını kaybetmek üzere olan Adolf Hitler, dünya dışı güçleri uyandırmak için harekete geçti. Esir aldığı askerleri öldürüyor, toplama kamplarında tutulan Yahudi, çingene, eşcinsel esirleri toplu halde katletmeye başlamıştı. Dünyayı kana bulayan bu korkunç hareketleri, dünyanın dengesini bozuyor, dünyanın enerjisini onun istediği yönde ona hizmet edecek şekle getiriyordu.

Berlin metrosunun sular altında kalması emrini vermesinin, onca insanın ölmesini istemesinin tek nedeni: Kurban vermek ve bir çeşit büyü ayinini düzenlemekti.

Rusya topraklarına kışa aldırmadan, askerlerini yollamasının iki amacı vardı. Birincisi: Yaptığı katliamlar sayesinde, kara büyü gücüyle yenilmez olmasına inanması, askerlerinin soğuktan etkilenmeyeceğini düşünmesi. İkincisi:  Bu güce istediği oranda kavuşamadıysa, o askerlerle kurban verme kotasını tamamlaması yani daha çok kurban vererek kara büyü güçlerine erişebilmesi.

Okült bilgilere bağlılığıyla bilinen ve kendisi de medyum güçlerine sahip olan Adolf Hitler ve Nazilerin, okült çalışmalarını, internette çok rahat bulabilirsiniz. Yazının sonunda vereceğim linklerde size bu bilgileri sağlayabilir.

n - İŞKENCELER / TOPLU KATLİAMLARIN ARKASINDAKİ SIR.

İnsanlık suçu işkenceler, sadece suçluyu cezalandırmak için yapılmamıştır.  Romanımda da geçen bir bölümden alıntı yaparak,  bir örnek de Antik Babil kültüründen verelim.

Hem kehanette bulunmak hem de tanrılara kurban vererek karanlık güçleri uyandırıp, kendi isteği doğrultusunda harekete geçirmek içi, büyücü, kurbanı ikiye böler. Ayaklarından baş aşağı sallandırır ve şöyle der:

’ina têrti eppušuIn the extispicy which I am performing,  

 ina puḫād akarrabuIn the lamb which I am offering.’

‘’Kehanette bulunuyorum bu kuzuyu kurban ederek sana.‘’

Ve sonra, büyücü der ki; Yarısı şeytanın yarısı tanrının.

işkence,nazi,okült,vril,ortaçağ işkence,kil tablet,

Koyun Karaciğeri benzeri Kil tablet

Bu sihirli formüller ile yazılmıştır; Muhtemelen kehanet amacıyla kullanılmıştır ve törenlerinde Babil rahipleri tarafından istihdam edilmiştir.

 

Kaynak.Source https://claudemariottini.com/2011/05/01/narmer-pharaoh-of-egypt/

https://www.wisdomlib.org/mesopotamian/book/myths-and-legends-of-babylonia-and-assyria/d/doc7170.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Occultism_in_Nazism

 

Leave a Reply