Karanlık Taraf yoluyla Günlük etkilenmeler.

 

Biz fark etmeden bilinçaltlarımızı etkileyen karanlık…

bilinçaltı nasıl etkilenir

bilinçaltı nasıl etkilenir

Sadece bazı insanlar karanlık güçler tarafından etkilenmezler ve büyük kitleler de bu tür bir etkiye maruz kalabilir. Karşınıza çıkan ürün isimlerine ve sembollerine bir dikkat edin. Reklam spotları öyle ustalıkla hazırlanıyor ki, izleyicinin bilinçaltını istedikleri gibi yönlendirebiliyorlar.

Örneğin, bir çocuk giysisi markasında, sonraki neslin kötülerden oluşacağı gösteriliyor, aynı suratlardan tişörtlerde de gösteriliyor. Bu giysileri giyenler en hassas şekilde belli bir enerji ile yönlendiriliyor.

Karanlık tarafın simgeleri her yerde.

Birçok evin çatısında, üzerinde Şeytanın adı a yazılı satalit/ uydu anteni bulunuyor. Biraz daha yakına gelin ve bu sefer dikkat ederek okuyun. Sat-alite+An-ten… Kimsenin daha önceden dikkatini çekmedi mi?

Çizgi filmler ve video oyunları ne kadar masum?

bilinçaltı nasıl etkilenir

bilinçaltı nasıl etkilenir

Çocuklar için yapılan çizgi filmler, yetişkinler için yapılan aksiyon filmlerinden daha vahşi. Şiddetin dozu bilinçli olarak arttırılıyor. O zaman kimsenin bazı çocukların neden katil olduğuna şaşmaması gerek.

Video oyunları da masum değil.  Sürekli adam öldürme temalı video oyunu oynayan ve arkadaşını soğukkanlılıkla öldüren çocuğun hikayesini dinlediğinizde, birini öldürmenin, bu kendi arkadaşı dahi olsa, onda insani bir tepkiye yol açmadığını, hiçbir acıma hissine kapılmadığını söylemesinden daha tüyler ürpertici ne olabilir?

bilinçaltı nasıl etkilenir

Şu sıralar, Netflix kanalında oynayan Sabrina dizisine ne demeli?   Şeytan nasıl da kendini sevimli göstermeye çalışıyor ve her şey ne kadar doğal! Bu konuya ayrı bir bölüm ayıracağım için şimdilik fazla detaya girmiyorum.

Çocuklar için üretilen ürünlerde Şeytani işaretlere dikkat.

Çocuklar için üretilmiş, masum, plastik bardaklara hiç dikkat ettiniz mi? Bardakların tabanına baktığınızda, (bazı markaların ürünlerinde son derece açıkça ortadadır bu.) Kara büyü yapanların  Şeytanları çağırmak için kullandıkları Pentegram resmedildiğini hayretle fark edersiniz.

bilinçaltı nasıl etkilenir

 Kendinize şu soruyu sorun, tüm halkı büyü ile etkilemeyi kim isteyebilir?

bilinçaltı nasıl etkilenir

Bir ruhsal savaşçı olacaksınız, kendinizi ışık kefesine oturtun, böylece karanlıktan daha ağır basarsınız. Yalnızca bağımsız olmayan, uyuşuk insanlar kolayca etki altına alınabilir. Yeryüzünde içinde hepimizin birer oyuncu  olduğu bir oyun oynanmakta. Ama ne yazık ki, biz bunun bilincinde değiliz. Oysa karanlık taraf bunu gayet iyi biliyor.  İşte o nedenle de bizden avantajlı durumda. Onlar insanların bu kış uykusu durumunda ve hep öyle kalmalarını istiyorlar. Ama giderek daha fazla insan uyanıyor ve oynanan oyunun farkına varmaya başlıyor.

Karanlığın bizi günlük yaşamımızda nasıl sinsice etkilediğine dair örnekler vereceğimiz yazılar yakında.

Bu konuya yer verdiğim kitabımın linki ve konuyla alakalı, ilginç bazı konuların linki aşağıdadır.

Leave a Reply