SİZDE YAZABİLİRSİNİZ/ BE OUR AUTHOR

makale yazarak para kazanmak making money writing

For English Please Scroll downenglish flag symbol ile ilgili görsel sonucu

 

makale yazarak para kazanmak making money writing

 

makale yazarak para kazanmak making money writing

Konularla ilgili söyleyecek sözlerinizi duymak isteriz. Fikirlerinizi özgürce paylaşabilirsiniz. Elbette burada yazılmış olan konu başlıklarına uygun içerikler üretmelisiniz. Elbette konuların çok dışında olmayan, benzer konularla alakalı yazılar da incelemeye alınacaktır. Kesinlikle yayınlanacak yazılar blog temasıyla en yakın ilişkide olanlar olacaktır.

Bu blog da yeni  ya da eklemek istediğiniz görüşlere, konulara her zaman yer var. Elbette, bir yazıya uyacak nitelikte olması ve hakaret içermemesi kaydıyla. Bu çok dikkat ettiğim bir kriter.

Yazılarınız en az 300 karakter olmalı. Mümkünse konuyla alakalı görselleri de yazınızla beraber gönderebilirsiniz. Yazınızın altına, isterseniz adınızı isterseniz nickinizi ekleyebilir, varsa blog adresinizi de gönderebilirsiniz.

makale yazarak para kazanmak making money writing

Facebook hesabımdan sayfamı beğenirseniz memnun olurum.  Aynı şekilde blog ve facebok  adresimi paylaşırsanız  blog sayfamı tanıtmamda yardımcı olursunuz.

Yazılarınızı  Ana sayfada sağ üstte bulunan İLETİŞİM bölümünden yollayabileceğiniz gibi.

info@angelsdia.com adresine direk mail olarak da atabilirsiniz.

Kolay gelsin.

 

ENGLISH  VERSION OF THE ARTICLEenglish flag symbol ile ilgili görsel sonucu

We want to hear your words about the issues. You can freely share your ideas. Subjects should bu realted the blog’s themes. Or the subject needs to be smiliar the blog’s themes.

  This blog  is  available  new subjects come from you or something that you want to add(opinion,idea.e.t.c) Of course, not to insult and to be a form to fit in writing. This is a criterion I pay attention to.

Your posts must be at least 300 characters long. If possible, you can also send related visuals along with the article. Under your article, you can add your nickname, if you want your name, if you want, you can also send your blog address.

 

If you like my facebook page I’ll be glad. If you share my facebook and blog page, you will support me and give opportunity to the people who wants to see my blog.

You can send your article, in main page-up right side ”İLETİŞİM” means  CONNECT. or you can use my e-mail adress directly.info@angelsdia.com

Best regards…

Leave a Reply