Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

iki mlll 300x145 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

mona 300x272 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

Değerli arkadaşlar.  Antik Babil kültürünün gizemli dünyasına girmeye hazır mısınız?

Polisiye, fantastik, spritüel ve ezoterik unsurlarla harmanlanmış ve uzun bir dönem emek verilmiş romanım Alfa yayın grubunun nadide üyesi Mona kitap tarafından basıldı. Tüm kitapçılar dâhil  D&R mağazalarında bulabilirsiniz. Online kitap satışı yapan web sitelerinden de temin edebilirsiniz kitabı. Ben örnek olarak D&R sitesinin linkini veriyorum. Tanıtımıma destek verirseniz sevinirim.

D&R mağazaları online kitap satış linki aşağıdadır.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Babil-Buyusu-Melek-Gunlukleri-1/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0001777882001

Roman hakkında/ Video tanıtım.

Dols3AmX4AUS8eW 300x300 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

Bu hikâye sadece bir polisiye romandan ibaret değil. Derinlerinde sırlar barındıran bir kuyunun dibine bakabilmeye cüret edebilmenin hikâyesi. 
Antik zamanın tanrı, tanrıça, iblisler ve melekler dünyasına bir yolculuk. İlahi varlıkların yazdığı iddia edilen, insanlık tarihini derinden etkileyebilecek kayıp bir tabletin Nazilerle başlayan serüveni ve uyuyan varlıkların tekrar uyanmasıyla derinleşen bir macera. 
Kadim bir aşkın izlerinin günümüzde sürüldüğü bu hikâyede, zamanı farklı açıdan idrak etmeye hazırlanın. Her insana özel o mühürlü alanın kırıldığı, birçok sırrın ifşa olduğu zamanın kanunlarının tümden değiştiği o ana tanıklığa çağıran bu davete katılır mısınız?

Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü tanıtım bülteninden.

”Küçük bir Akdeniz şehrinde tuhaf bir cinayet işlenir. Terk edilmiş bir kilisede, ayak bileğinden bağlanıp baş aşağı sarkıtılan, vücudu muntazam olarak tam ortasından ikiye kesilmiş bir ceset bulunur. Kadın Dedektif Melisa gecesini gündüzünü bu işe vermekte, yine de işin içinden çıkamamaktadır. Olay yerinde bırakılan tuhaf nesneler, çivi yazıları cinayete esrarengiz bir hava verdiği gibi, ülkede yaşanan siyasi çekişme sebebiyle bu yazıların çevrilmesi ve nesnelerin uzmanlarca incelenmesi de sürekli engellere takılır. Üstelik dedektifin aşk hayatı da kontrolden çıkmış, sevgilisiyle yaşadıkları bitmeyen öfke ve kıskançlık krizlerinde tükenmiştir. Tam da çaresizlikten pes edeceği anda karşısına çıkan sevimli ve yaşlı bir adam Naki, engin bilgisiyle Melisa’ya çivi yazılarının ve olay yerinde bulunan diğer nesnelerin açıklamasını yaptığında, polis departmanı yeni bir kavramla tanışacaktır: Babil büyüleri!

“Kapının muhafızı! Kapıyı aç girebileyim. Eğer kapıyı açmazsan kıracağım. Onun sürgüsünü parçalayacağım. Çerçevesini kıracağım. Kapıları devireceğim. Ölüleri kaldıracağım; yaşamak için yiyecekler. Ve ölülerin sayısı yaşayanları geçecek.’’

Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü

Fox TV Çalar saat programı

ilker bey 300x168 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

8 -9 Aralık 2018 tarihinde arka arkaya 2 gün kitabımı Fox TV Çalar saat programına koyan İlker Bey, teşekkürler.
Bakınız İlker beyefendinin solu:)))

 

Kitap raflarında yerimizi almaya devam ediyoruz.

Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü

Burası : Ankara Dost Kitabevi

Hürriyet kültür sanat tavsiye edilen kitaplar listesine almış kitabımı…yer D&R İstanbul–

44211088 10156269639931896 5622655168819494912 n 169x300 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkındadrr 169x300 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

 

fu 300x222 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

Mona kitap instagram hesabı: Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü tanıtım.

INSTAGRAM HESAPLARIM

indir - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkındaINSTAGRAM:

https://www.instagram.com/m.a.gokyolcu/

 

Melek Günlükleri Babil Büyüsü Sözcü gazetesi-Haftanın kitapları bölümüne konuk oldu.

sözcü 300x150 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/haftanin-kitaplari-139/

 

 

Blog sayfasını incelemek için ana menuye dönebilirsiniz.Ya da ilgili konular için aşağıdaki linkleri tıklayabilir veya ETIKET bölümünden konu başlıklarını seçebilir, SEARCH/Arama kısmından aradığınız konuyu direk yazarak, konulara ulaşabilirsiniz. Beğendiyseniz beğeni tıklayıp paylaşınız teşekkürler. Sorularınız için İletişim bölümünü kullanınız.

melek günlükleri Babil büyüsü 300x176 - Melek Günlükleri 1 Babil Büyüsü roman hakkında

Aşağıdaki linklerde romana dair bazı konularla ilgili bağlantılar ve romanın giriş bölümünden bazı pasajlar bulabilirsiniz. Kitap kısa bir süre önce basıldı. Bu sebeple bazı kitabevlerinde yoksa internetten talep edebilir ya da kitapçınıza getirilmesini talep edebilirsiniz. Yukarıda D&R web satış adresinin linkini verdim. Oradan da temin edebilme olasılığı var. Paylaşarak destek olduğunuz için teşekkür ederim.  Bilgi paylaşarak çoğalır. Sevgi ve saygılarımla. İyi okumalar. Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Arzu Gökyolcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No Responses

Leave a Reply